APARTAMENTY

APARTAMENTY SŁOWACJA

Do dyspozycji Naszych Gości oferujemy nowoczesne apartamenty na Słowacji. Każdy noclegowy apartament posiada szereg udogodnień pozwalających na komfortowe spędzenie wolnego czasu. Nocleg na Słowacji w rejonie Ruzomberok jest spokojny i cichy, a dla spragnionych przygód i wrażeń otworem stoi pobliskie miasto Ruzomberok. Nasze słowackie apartamenty otoczone są drzewami i malowniczymi górskimi krajobrazami. Zakwaterowanie w naszych apartamentach typu studio jest bardzo wygodne, każdy pokój o powierzchni 36m2 posiada duże dwuosobowe łoże, telewizor z ponad 20 kanałami, łazienkę, garderobę, w pełni wyposażoną kuchnię (lodówka, naczynia, czajnik, kuchnia), a także łącze internetowe. Każdy apartament posiada pomieszczenie na sprzęt narciarski lub rower, taras oraz miejsce parkingowe. Wyciąg znajduje się 50 metrów od budynku.


Rabat 15% przy rezerwacji powyżej 3 dni, rabat 30% przy rezerwacji powyżej 6 dni, ceny karnetów narciarskich od 3 dni - 15% taniej.


Jesienna oferta promocyjna - dodatkowe osoby gratis oraz rowery na okres pobytu do apartamentów Suite za 1 Euro / dzień. Zapraszamy do rezerwacji.

Apartament STUDIO (Pokój 204)

Apartament SUITE (Pokój 315)